Оплата


При оформленні замовлення юридичній та фізичній особі -підприємцю необхідно надати такі документи:

  • свідоцтво реєстрації підприємства,
  • свідоцтво платника ПДВ (за наявності),
  • свідоцтво платника єдиного податку (за наявності).

Замовлення відвантажується після зарахування коштів.

Готівковий розрахунок

Оплата готівкою можлива тільки при покупці в місті Харків, а також у пунктах самовивезення у регіонах України та у відділеннях Нової Пошти. Оплата здійснюється виключно в національній валюті за курсом, визначеним на момент замовлення.

На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

Безготівковий розрахунок

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надсилає Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.
Для юридичних осіб пакет всіх необхідних документів надається разом з товаром.

Приват 24

Швидкий та простий спосіб оплати через систему електронних платежів Приват 24. Ви заощаджуєте свій час. Після оформлення замовлення, перераховуєте оплату на вказаний рахунок, слідуючи покроковій інструкції, ми відправляємо обладнання кур'єрською службою або відпускаємо самовивозом.

Післяплата "НОВА ПОШТА"

Оплата післяплатою здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, ми відправляємо Ваш товар за допомогою кур'єрської служби «Нова пошта». Оплату ви робите вже після отримання та перевірки товару. Це безпечний спосіб покупки, який можна зробити з будь-якої точки України. Таким чином, Ви спочатку побачите та перевірите те, що купили, а потім зробите оплату!